Za-Glass posiada w swojej ofercie: Kieliszki do wdki, wina, koniaku, szklanki i literatki, kubki do herbaty, drinki do wina i koniaku, Wazony do kwiatw.

http://szklo-zdobione.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/948059szklo_03.jpg http://szklo-zdobione.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/873898szklo_02.jpg http://szklo-zdobione.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/390447szklo_01.jpg
  • 0
  • 1
  • 2

O firmie

Zakład Zdobienia Szkła Gospodarczego buduje swój szklany świat już od 1993 roku, dzień po dniu, od prostych form zdobionych po efektowne wzornictwo. Firma nasza specjalizuje się w zdobieniu szkła gospodarczego i stołowego różnymi technikami. Jesteśmy bardzo elastyczni, uwzględniając indywidualne preferencje naszych Klientów. Nasze wyroby trafiają zarówno do polskich domów jak i na stoły wielu krajów świata.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy różnorodne techniki zdobienia umiejętnie łacząc je aż do uzyskania ciekawych i niepowtarzalnych wzorów. Poznacie je Państwo odwiedzając dział Metody zdobienia.

W naszej ofercie handlowej znajdziecie szeroki asortyment wzorów i kształtów szkła. Począwszy od prostych szklanek, poprzez kufle, filiżanki aż po wyszukane kieliszki. Pakowane i sprzedawane są one w różnych zestawach, kompletach jak również jako wybrane pojedyncze elementy.

Wszystkie produkowane wyroby szklane cechuje wyjątkowa jakość. Zawdzięczamy ją wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz szczegółowemu systemowi kontroli wyrobów gotowych.

Staranność wykonania, jak również dokładność i dbałość o szczegóły na każdym etapie procesu produkcyjnego pozwala nam się poszczycić dużym gronem zadowolonych Klientów.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy różnorodne zdobienia.

Współpracujemy i zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie AGD, super i hipermarkety, firmy reklamowe, browary i gorzelnie, lokale gastronomiczne itp. Posiadamy własny transport. ZAPRASZAMY!!!
 
Tutaj jestes: : Home O firmie

Newsletter

Zapisz się do newslettera a będziemy powiadamiać Cię o bieżących promocjach, wydarzeniach oraz najnowszych kolekcjach.
Nazwa użytkownika:
Email:

Kontakt

Zakład Zdobienia Szkła Gospodarczego
ul. Spółdzielcza 4, 38-420 Korczyna
kom.:  605-44-99-03;  600-481-164

tel./fax: (013) 438-82-25
zaglass@szklo-zdobione.pl