Za-Glass posiada w swojej ofercie: Kieliszki do wdki, wina, koniaku, szklanki i literatki, kubki do herbaty, drinki do wina i koniaku, Wazony do kwiatw.

http://szklo-zdobione.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/948059szklo_03.jpg http://szklo-zdobione.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/873898szklo_02.jpg http://szklo-zdobione.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/390447szklo_01.jpg
  • 0
  • 1
  • 2

Piaskowanie i matowanie szkła

Piaskowanie i matowanie szkła.

 Piaskowanie jest procesem mechanicznym, podczas którego strumień piasku pod wysokim ciśnieniem sprawia, że szkło staje się matowe. Proces ten u nas odbywa się w sterowanym komputerowo automacie piaskującym, oraz ręcznie.

Piaskowanie pozwala na zdobienie szkła w wyjątkowy i subtelny sposób. Urozmaica wygląd produktów szklanych, nadając im indywidualny charakter.

Metodą piaskowania, zgodnie z wymaganiami klientów, zdobimy całą powierzchnię produktu lub jedynie jego część. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów matowienia. Możliwość ich częściowego lub całkowitego łączenia pozwala na uzyskanie nieograniczonej ilości zdobień.

Na życzenie klientów wykonujemy napisy oraz logo na produktach reklamowych.

 
Tutaj jestes: : Home Usługi na szkle Piaskowanie i matowanie

Newsletter

Zapisz się do newslettera a będziemy powiadamiać Cię o bieżących promocjach, wydarzeniach oraz najnowszych kolekcjach.
Nazwa użytkownika:
Email:

Kontakt

Zakład Zdobienia Szkła Gospodarczego
ul. Spółdzielcza 4, 38-420 Korczyna
kom.:  605-44-99-03;  600-481-164

tel./fax: (013) 438-82-25
zaglass@szklo-zdobione.pl